آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 17057 | کل بازدید : 372080 
دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی:

مروری بر جدول زمانبندی مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

گزارش مفدا، آیین‌نامه اجرایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، هفته سوم آبان‌ماه به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد و همزمان با اطلاع‌رسانی جشنواره، ثبت‌نام از علاقمندان و متقاضیان شرکت در جشنواره نیز آغاز شد. معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز تا پایان آبان مهلت داشتند که دبیر برگزاری جشنواره را در هر کدام از دانشگاه‌ها به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی کنند.

مطابق آیین‌نامه اجرایی جشنواره، پیشنهاد تیم داوری بخش آوایی(حفظ و قرائت) به مرکز قرآن و عترت و زمان برگزاری مسابقات آوایی از مواردی است که دانشگاه‌های علوم پزشکی، حداکثر تا پانزدهم بهمن‌ماه مهلت دارند آن را انجام دهند.

زمان برگزاری مسابقات بخش آوایی در دانشگاه‌ها ۲۵ بهمن‌ماه فرا می‌رسد و تا اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت و برگزاری مسابقات معارف قرآنی و سیره معصومین نیز در تاریخ دوم اسفندماه برنامه‌ریزی شده است؛ پس از آن نیز دانشگاه‌ها تنها ۱۰ روز فرصت دارند تا برگزیدگان بخش معارف قرآنی و سیره معصومین در دانشگاه‌ها را به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی کنند؛ ضمن آنکه برای معرفی برگزیدگان نتایج بخش آوایی دانشگاه‌ها به مرکز قرآن نیز یک هفته زمان پس از مشخص شدن برترین‌ها مهلت در نظر گرفته شده است.

نکته دیگری که در آیین‌نامه اجرایی جشنواره بیست و دوم آمده، این است که دانشگاه‌ها برای ارسال آثار مربوط به بخش‌های، پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری، کتابخوانی، نشریات و بخش آوایی(اذان، دعا و مناجات‌خوانی،  تواشیح و ترجمه خوانی) به مرکز دبیرخانه جشنواره حداکثر تا دهم اردیبهشت ۹۶ فرصت دارند.

یادآور می‌شود، ثبت‌نام در بیست‌ودومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت از نیمه دوم آبان‌ماه آغاز شده است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا نسبت به ثبت‌نام در این دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت اقدام کنند.


٠٩:٥٣ - سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٩٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٣خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences