آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 19250 | کل بازدید : 466186 
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی

نتایج نهایی قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

به گزارش مفدا، محمد زارع ،معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به اتمام زمان ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات گفت: ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۲۱ آذر ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۲۴ روز ۵ دی ماه ادامه یافت و در این مدت، بیش از ۸۲ هزار نفر برای اعزام این دوره ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: نتایج نهایی قرعه کشی در تاریخ  ۷ دی ماه از سایت لبیک و ارسال پیامک به اطلاع زائرین خواهد رسید، متقاضیان می توانند از بعد از ظهر دی ماه با مراجعه به لینک مشاهده نتایج قرعه کشی و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می شوند، می توانند از ۷ دی ماه، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: در این دوره بیش از ۱۶ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از اول بهمن لغایت اردیبهشت ماه سال آینده به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

 

 


٠٩:٥٢ - چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٨٩خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences