آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 39295 | کل بازدید : 628961 
چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
منو اصلی
 

ضمن عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود، به مناسبت قبولی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی،  به اطلاع کلیه  دانشجویان دختر و پسر مقطع تحصیلی کارشناسی و دانشجویان دختر مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد می رساند  با دریافت کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام خوابگاه (ذکر شده در سایت اداره خوابگاههای دانشگاه) از دانشجویان ثبت نام بعمل می آورد. بنابراین این دسته از دانشجویان نامبرده به منظور دریافت خوابگاه می بایست با مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس  /http://www.uswr.ac.ir و کلیک بر روی منوی معاونت دانشجویی و فرهنگی  و با مکث چند ثانیه ای بر روی گزینه اداره امور خوابگاهها و با انتخاب بر روی گزینه مدارک لازم جهت ثبت نام خوابگاه ، فرمهای  لازم را پرینت گرفته و بعد از پر کردن فرمها و به همراه داشتن سایر مدارک ذکر شده در سایت ،  جهت دریافت خوابگاه به اداره خوابگاهها واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا مراجعه نمایند.

همچین درفرآیند تکمیل ثبت نام به آدرس سامانه خدمات الکترونیک دانشجویی واقع در لینک معاونت دانشجویی فرهنگی درسایت دانشگاه مراجعه فرمایید. 

تذکر ویژه : ارائه مدارک توسط دانشجو به اداره خوابگاهها به منزله ارائه درخواست می باشد و مدیریت امور دانشجویی طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاههای دانشجویی و بر اساس امکانات موجود در صورت داشتن فضا، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان اقدام خواهد کرد.

توجه: لازم به ذکر است ارائه کپی فرم تعهد محضری اداره رفاه به منظور دریافت خوابگاه الزامی می باشد در غیر اینصورت از  ارائه خوابگاه معذوریم.

لینک های مرتبط:

 

دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences